První dentální klinika na světě, která zařadila molekulární vodík do svého běžného provozu, nabízí pacientům revoluční terapii na podporu rekonvalescence po zubařských zákrocích. Tato novinka je výsledkem spolupráce mezi výzkumnou skupinou H2 Global Group a ostravskou dentální klinikou AJNA pod vedením MUDr. Lubomíra Berana.

Vedení AJNY věří, že vodíková terapie pomůže zlepšit zkušenosti pacientů s návštěvou zubaře tím, že zkrátí dobu hojení a sníží bolest. Zubařské procedury, jako jsou vrtání, trhání zubů a implantáty, mohou být pro pacienty stresující a bolestivé, i přes pokroky v oblasti anestetik a léčebných postupů. Proto hledání nových způsobů, jak poskytovat pacientům co nejlepší péči, je vždy prioritou.

Zubní lékař MUDr. Lubomír Beran popsal, jak molekulární vodík pozitivně ovlivnil jeho energii a celkový pocit pohody. Díky tomu se rozhodl nabízet tuto terapii svým pacientům. V praxi je po stomatologickém zákroku pacient převeden do místnosti zubní hygieniky, kde podstoupí relaxační inhalaci vodíku a je mu nabídnuta vodíkem nasycená voda.

MUDr. Lubomír Beran

Prezident společnosti H2 Global Group, David Maršálek, zdůraznil, že vodíková terapie je pouze prvním krokem v plánu rozšíření této technologie do mnoha lékařských odvětví. Vodík může poskytnout řadu přínosů, jako je zvýšení účinnosti běžných léčebných postupů a podpora regenerace a prevence nemocí.

Doplnění vodíkové terapie do zubařských procedur může být přínosné zejména vzhledem k jejím antioxidačním účinkům, které mohou pomoci neutralizovat volné radikály uvolňované stresem. Výzkum ukazuje, že vodík může pomáhat jako podpůrný prostředek standardní léčby, ale také jako prevence vzniku nemocí nebo při rekonvalescenci.

Vodíková terapie je již běžnou součástí léčebných postupů v Japonsku a má potenciál stát se standardní součástí lékařské péče ve většině lékařských odvětví po celém světě.

Doporučujeme se podívat na video z první vodíkové zubařské ordinace a získat tak hlubší pohled na tento průlomový krok v léčebné péči.

Podívejte se na video zde: PRVNÍ VODÍKOVÁ ZUBAŘSKÁ ORDINACE

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *